شنبه, 25 مرداد 1399

 

اخبار مجتمع

جهت اطلاع از انتخاب واحد نیمسال آینده و ارتباط با نمایندگان هر ورودی، لطفا در گروه زیر در شبکه اجتماعی whatsapp  عضو شوید.

 https://chat.whatsapp.com/FglWfbmTspPJRVYC0SAv3K

 

بخش اداری پردیس بین الملل خراسان در مردادماه تعطیل است. اما جهت رفاه حال دانشجویان محترم و انجام امور آموزشی، همکاران  آموزشی مجتمع طبق شیفت های زیر در مشهد، پاسخگوی دانشجویان خواهند بود.
ادامه مطلب...

لطفا کلیه دانشجویان محترم وضعیت خود را در سامانه پژوهشیار بررسی بفرمایند و در صورتی که همچنان مشکل دار می باشند، مشکلات خود را با ذکر جزئیات و اطلاعات تماس بصورت مکتوب به گروه های آموزشی منتقل نمایند تا از طریق گروه های آموزشی به بخش پژوهش منتقل شده و در اسرع وقت پیگیری و رفع شود.

ادامه مطلب...

دانشجویان گرامی پردیس بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی خراسان (گلبهار) توجه داشته باشند که احتمال دارد مطابق با سالهای گذشته بر اساس تصمیم دانشگاه، پردیس بین الملل (و سایر دانشکده های واحد مشهد) در مردادماه تعطیل اعلام شوند.

ادامه مطلب...
قابل توجه کلیه اساتید و دانشجویان محترم مجتمع پردیس بین الملل خراسان
همانطور که مستحضر هستید نظر به شرایط خاص بوجود آمده و ملاحظه سلامتی کلیه دانشجویان، اساتید، پرسنل و همچنین خانواده های محترم، کلیه امتحانات بصورت مجازی برگزار خواهد شد. لذا انتظار می رود همه افراد در خصوص برگزاری موفقیت آمیز امتحانات همکاری لازم را انجام داده و موارد زیر را در نظر داشته باشند:
ادامه مطلب...