چهارشنبه, 03 بهمن 1397

جهت مشاهده آخرین اخبار و اطلاعیه های دانشگاه کلیک نمایید.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

كنفرانس ها و همايشها

واحد علوم تحقیقات سیستان و بلوچستان همایش منطقه‏ای جهاد اقتصادی را در آذرماه 90 به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان برگزار مینماید.

علاقمندان جهت شرکت در این همایش به آدرس سایت همایش: http://jahad.srbiau.ac.ir/ مراجعه فرمایند.

دانشكده علوم پايه دانشگاه آزاد اسلامي مشهد با همكاري معاونت فرهنگي دانشگاه اولين سمينار تخصصي قرآن و علوم طبيعي را در سي ام دي ماه هشتاد و نه (30/10/1389) برگزار مي نمايد. علاقمندان جهت دریافت اطلاعات ثبت‏نام و شرکت در المپیاد به سایت  http://sci.mshdiau.ac.ir/index.php/-mainmenu-15/512-1389-06-04-07-18-39.html مراجعه فرمایند.

دانشگاه تهران در مهر ماه سال جاری دومین جشنواره نوآوری و فن آفرینی با عنوان جایزه شهید دکتر چمران را  برگزار خواهد کرد .در این رخداد نمایشگاه جانبی و فن بازاری نیز برگزار میگردد که طی آن شرکتهاي فن آور،نوآوریها و فن آفرینی های خود را در معرض دید و قضاوت بازدید کنندگان قرار میدهند. جهت اطلاع و شركت در اين جشنواره به سايت جشنواره به آدرس زير مراجعه فرماييد.

http://www.chamran-prize.com/

Imageدانشکده کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند اقدام به برگزاری "همایش ملی گیاهان دارویی و پتانسیل های اقتصادی و اشتغال زایی آن" نموده است . در این راستا از کلیه محققین و پژوهشگران دعوت میشود مقالات علمی پژوهشی یا مروری خود را با توجه به محور های همایش از طریق پست الکترونیک به آدرس دبیرخانه ارسال نمایند. جهت دسترسي به سايت اين همايش از آدرس http://www.mpbir.ir/  استفاده نماييد.

زمان برگزاری همایش : سه شنبه و چهار شنبه 11 و 12 خرداد 1389

آخرین مهلت ارسال مقالات : 20 فروردین ادامه مطلب...

برگزاری دوره های آموزشی، ارزیابی ناهنجاری های اسکلتی، فیزوبال، کینزیوتیپ، آب درمانی، ورزش در آب و.... در: