سه شنبه, 25 مرداد 1401

دستورالعمل امتحانات سامانه دان برای دانشجویان

1️⃣ ورود دانشجو به سامانه دان الزامی است در غیر اینصورت غایب امتحان محسوب خواهد شد.

2️⃣ دانشجویان باید پس از شروع آزمون در طی زمان امتحان، پاسخنامه را حتما در سیستم دان بارگذاری نمایند. چنانچه دانشجو در بارگذاری سوالات به هر علتی مشکل داشت، می‌تواند پاسخنامه را حداکثر ۱۰الی ۱۵دقیقه بعد از اتمام امتحان به ایمیل استاد یا شبکه اجتماعی مورد تایید اساتید ارسال نمایند.

3️⃣ دانشجویان قبل از بارگذاری پاسخنامه، مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی، نام درس و نام استاد را به صورت خوانا روی برگه پاسخنامه امتحان نوشته و سپس بارگذاری نمایند.

4️⃣ دانشجویان حتما در عنوان ایمیل یا فایل ارسالی، نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی، نام درس و استاد را بنویسند.

5️⃣ دانشجویان حتما برنامه امتحانی ثبت شده در آموزشیار را به‌دقت با برنامه امتحانی سامانه دان مقایسه نموده و در صورت وجود هر گونه مشکلی در ثبت آزمون و تاریخ امتحانات، مشکلات را به آموزش دانشکده اطلاع رسانی کنند تا قبل از زمان امتحان مشکلات آنها رفع شود.

6️⃣ دانشجویان در صورت بروز هر گونه مشکل در زمان برگزاری امتحانات مجازی حتما با اساتید در ارتباط بوده و مشکلات را به اطلاع اساتید برسانند.

7️⃣ ترجیحا دانشجویان با کامپیوتر یا لپ تاپ در امتحانات شرکت کنند و نرم افزارهای باز کردن فایل‌های pdf و تصویری و کاهش دهنده حجم را داشته باشند. (ربات pdf ساز با حجم زیر ۲مگابایت)

8️⃣ در صورت تداخل امتحان در یک روز و ساعت توصیه می‌شود دانشجو حتما به مدیر گروه و آموزش دانشکده و اساتید اطلاع داده تا پیش بینی لازم صورت گیرد.

 9️⃣با توجه به برنامه احتمالی خاموشی‌های منطقه‌ای در روزهای امتحان، توصیه می‌شود دانشجویان به برنامه زمان‌بندی خاموشی‌ توجه کرده و تلفن همراه و لپ تاپ خود را بطور کامل شارژ کنند. در بازه امتحانی خود حتما اینترنت موبایلی نیز در اختیار داشته باشند تا در صورت ضرورت از آن استفاده نمایند.