دوشنبه, 26 مهر 1400

سیستم آموزشیار برای دانشجویان مجتمع بین الملل خراسان (گلبهار) در دسترس قرار گرفت.

🚧سیستم آموزشیار دانشجویان گلبهار (کد ۸۲۷) اصلاح شده و قابل دسترسی می باشد. لذا دانشجویان، کارشناسان و اساتید محترم می توانند از روز یکشنبه مورخ 26 بهمن ماه 99 از سامانه استفاده نمایند.

🚧دانشجویان لطفا ابتدا فرایندها و سوابق فعالیت های قبلی خود را با دقت بررسی نمایند تا مطمئن شوند مغایرت و مشکلی در سیستم وجود ندارد. سپس می توانند طبق روال و راهنماهای موجود در کانال، کلیه اقدامات آموزشی، پرداختی و سایر فرایندهای خود را انجام دهند.

🔴  همچنین دانشجویان محترم لطفا در نظر داشته باشند 🔴

🚧کلیه اخبار مربوط به پردیس بین الملل را فقط از سایت پردیس (golbahar.mshdiau.ac.ir) و کانال پردیس (t.me/intlcomplex) دنبال نمایید، و خواهشمند است در خصوص آگاهی از اخبار، بصورت شخصی با کارشناسان و همکاران محترم تماس نداشته باشید.

🚧در خصوص مشکلات و مغایرت های احتمالی بوجود آماده حتما اطلاعات مشکل با جزئیات دانشجویی به شماره  روابط عمومی پردیس (09058513232) ارسال گردد، تا به نحو مناسبه به بخش مربوطه ارجاع و پیگیری شود. پاسخ از طریق گروه (t.me/golbahar_complex) به دانشجو اعلام گردد.

🚧برای مشکلات امتحانات مجازی، کلاسهای مجازی، و سامانه آموزشیار هر کدام کانال ها، ویدئوهای آموزشی و شماره های پشتیبانی مختلفی در واحد مشهد (mshdiau.ac.ir) و در سطح کشور (pasokh.iau.ac.ir) وجود دارد. لطفا در این خصوص از تماس با واحدهای آموزش و گروه های آموزشی دانشگاه جدا خودداری فرمایید.

🚧از انجایی که بسیاری از منوهای عملیاتی آموزشیار (از جمله انتخاب واحد، دریافت کارت ورود به جلسه امتحان، رویت نمرات، و صدور گواهی اشتغال به تحصیل) معمولا در صورت عدم انجام ارزشیابی و یا نقص فرایندهای ثبت نام و مالی غیر فعال خواهد بود، لذا خواهشمند است قبل از هر اقدامی از تکمیل بودن این دو بخش اطمینان حاصل فرمایید. موارد و مشکلات مرتبطا با مالی را می توان از واحد مالی پردیس (38325566 و 38322710) و یا واحد مالی واحد مشهد (۳۶۶۳۷۱۸۶) پیگیری نمود.

🚧برای حفظ سلامتی خود و خانواده محترم، در خصوص کلیه موارد حتی الامکان از مراجعه حضوری پرهیز نمایید.

با تشکر

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی پردیس بین الملل خراسان

25 بهمن ماه 99  🙏🏻🌹