پنج شنبه, 03 تیر 1400

قابل توجه دانشجویان محترم پردیس بین الملل دانشگاه آزاد سلامی خراسان 🚧

نظر به اينكه همچنان مشكل داده هاي دانشجويان پرديس بين الملل خراسان در سامانه آموزشيار حل نشده، ضمن عذرخواهي بابت مشكلات و سردرگمي هاي بوجود آمده و طولاني شدن آنها، خواهشمند است كليه دانشجويان محترم تا اعلاميه هاي بعدي  (t.me/intlcomplex) مبني بر اصلاح اطلاعات و راه اندازي سيستم، موارد زير را در نظر داشته باشند:

- با توجه به اختلالات و مشكلات سامانه آموزشيار (edu.iau.ac.ir)، لطفا كليه دانشجويان از طريق سامانه دروس و امتحانات مجازي (mshdiau.ac.ir)، گروه هاي تشكيل شده دانشجويي و نمايندگان كلاس ها، و هچنين فايل قرار داده شده در اين كانال (t.me/intlcomplex) و سايت پرديس (golbahar.mshdiau.ac.ir) از تاريخ و ساعت امتحانات خود اطلاع پيدا نمايند و در امتحان شركت كنند. تا اطلاع ثانوي براي شركت در امتحانات نيازي به تاييديه هاي پرداخت، پركردن ارزشيابي، دريافت كارت ورود به جلسه، و لاگين به آموزشيار نمي باشد.

- نظر به مشكلات سامانه و تا رفع اين مشكلات، قطعا كليه مهلت هاي مربوط به انتخاب واحد، ثبت نمرات، پرداخت شهريه، و ساير موارد تمديد خواهد شد. لذا تا اعلاميه هاي بعدي و رفع مشكلات مربوطه، نگران مهلت ها نباشيد، و خواهشمند است از  پرس و جوي شخصي در خصوص زمان حل مشكل، مشكل لاگين و موارد مشابه جدا خودداري فرماييد. در صورت رفع مشكل سريعا موضوع از طريق كانال (t.me/intlcomplex) و سايت پرديس (golbahar.mshdiau.ac.ir)  اطلاع رساني خواهد شد.

- دانشجويان بايد براي هر كلاس يك نماينده و يك راه جانشين براي ارتباط با اساتيد محترم داشته باشند. انتخاب راه ارتباطي (پست الكترونيك، شبكه هاي اجتماعي، و ... ) با نظر استاد محترم مي باشد، اما ضرورت دارد كه دانشجويان بتوانند در صورتي كه امكان رويت برگه سوال در سامانه و يا آپلود پاسخ نامه در سايت را نداشته باشند، بتوانند سوالات را از طريق نماينده كلاس از استاد محترم دريافت و پاسخ نامه را به اساتيد محترم (در زمان و مهلت مقرر امتحان) تحويل دهند.

- دانشجويان محترم توجه داشته باشند كه در صورت اتصال به هر يك از شبكه هاي بي سيم مجتمع هاي دانشگاهي دانشگاه آزاد اسلامي (در مشهد و گلبهار)، مي توانند بدون نياز به لاگين و اينترنت، به سامانه وارد شده و در كلاس هاي مجازي و امتحانات مجازي شركت كنند. بنابراين دانشجوياني كه مشكل دسترسي به اينترنت دارند مي توانند از فضاهاي دانشگاه (و محيط هاي اطراف) براي شركت در امتحان استفاده نمايند.

- با توجه به تعداد بسيار زياد دانشجويان و حجم بالاي درخواست ها و سوالات، خواهشمند است از طريق نماينده هاي دانشجويي، گروه هاي پاسخگويي اعلام شده بر روي سايت پرديس و واحد مشهد،  و يا از طريق شماره روابط عمومي (09058513232) اعلام شده سوالات خود را مطرح نماييد و از تماس و ارتباط مستقيم با كارشناسان، و همكاران ما خودداري فرماييد.

- همچنين لطفا در صورت برخورد با هر مشكلي، قبل از برقراري ارتباط با بخش هاي مختلف دانشگاه به ماهيت مشكل دقت بفرماييد (آموزشيار و لاگين : پشتيباني تهران، مالي: واحد هاي مالي مشهد و گلبهار، انتخاب واحد: گروه هاي آموزشي، مشكلات سامانه امتحانات و كلاسهاي مجازي: فن آوري اطلاعات، امتحانات و اساتيد: تلفن آموزش پرديس). بديهي است همكاران بخش هاي مختلف در خصوص مواردي كه به آن دسترسي ندارند نمي توانند به شما پاسخي بدهند. مجددا تاكيد مي شود آدرس كانال هاي رسمي پاسخگويي دانشگاه و شماره بخش هاي مختلف بر روي سايت پرديس (golbahar.mshdiau.ac.ir)، سايت دانشگاه آزاد اسلامي واحد مشهد (mshdiau.ac.ir) و سايت هاي سامانه آموزشيار تهران (pasokh.iau.ac.ir) موجود است.

-  لطفا در مطالعه اخبار از صحت آنها اطمينان حاصل كنيد، و دقت بفرماييد كه خبرها مربوط به كل ايران، واحد مشهد و يا پرديس مي باشد. در برخي از اعلاميه هاي كلي (مانند زمانبندي انتخاب واحد آموزشيار)، شرايط پرديس بين الملل از واحد مجزا مي باشد و دانشجويان بايد در اخبار به اين موارد توجه نمايند.

با تشكر

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی پرديس بین الملل خراسان

17 بهمن ماه 1399