شنبه, 03 مهر 1400

دانشجویان دکتری تخصصی رشته های حقوق خصوصی و جزا که در نیمسال دوم ۱۴۰۰-۱۳۹۹  آزمون جامع  دکتری دارند، مرحله شفاهی این آزمون روز چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه بصورت مجازی برگزار می گردد. لینک شرکت در آزمون به شرح زیر می باشد:

ادامه مطلب...

مجتمع بین الملل خراسان در مقطع کارشناسی پیوسته و بدون آزمون در رشته های ذیل دانشجو می پذیرد.

ادامه مطلب...

به اطلاع دانشجویان محترم می رساند مجتمع گلبهار در شهریور ماه فعال می باشد ولی با توجه به شرایط اضطراری (قرمز) شهر مشهد به خاطر ویروس کرونا، و با توجه به اینکه شیف های پرسنل و حضور کلیه ادارات (از جمله دانشگاه) کاهش پیدا کرده است، لذا حتی الامکان از مراجعه حضوری برای انجام امور اداری خود اجتناب نمایید و در صورت ضرورت مراجعه حتما قبل از مراجعه، از فعال بودن بخش مربوطه، و یا حضور افراد اطمینان حاصل فرمایید. شایان ذکر است مطابق روال قبل دفتر مجتمع گلبهار در دانشکده مهندسی مشهد فعال می باشد. 

دستورالعمل امتحانات سامانه دان برای دانشجویان

ادامه مطلب...

با توجه به تداوم شرایط کرونا و عدم امکان برگزاری کلاسهای حضوری فعالیت مجتمع بین الملل خراسان تا پایان سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به این شرح زیر خواهد بود :

کلاسهای درسی به صورت مجازی و با استفاد از سامانه هایی که توسط دانشگاه اعلام می گردد برگزار خواهد شد. (در حال حاضر سامانه مورد استفاده سامانه دان می باشد)

فعالیت بخش اداری مجتمع بر اساس اعلام ستاد مقابله با کرونا می باشد لذا در صورت نیاز به مراجعه حضوری قبلا از حضور بخشهای مورد نیاز در دانشگاه از طرق اعلام شده (بخش مسیرهای ارتباطی بخشهای مختلف در ایام کرونا و یا تماس با شماره تلفن های مجتمع) کسب اطلاع نمایید.

مطابق روال گذشته تا پایان شرایط کرونایی، دفتر آموزش مجتمع گلبهار در دانشکده مهندسی (مجتمع قاسم آباد مشهد) پاسخگوی دانشجویان و استادان گرامی می باشد.