Saturday, 25 September 2021

 

اخبار مجتمع

دانشجویان دکتری تخصصی رشته های حقوق خصوصی و جزا که در نیمسال دوم ۱۴۰۰-۱۳۹۹  آزمون جامع  دکتری دارند، مرحله شفاهی این آزمون روز چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه بصورت مجازی برگزار می گردد. لینک شرکت در آزمون به شرح زیر می باشد:

Read more ...

مجتمع بین الملل خراسان در مقطع کارشناسی پیوسته و بدون آزمون در رشته های ذیل دانشجو می پذیرد.

Read more ...

به اطلاع دانشجویان محترم می رساند مجتمع گلبهار در شهریور ماه فعال می باشد ولی با توجه به شرایط اضطراری (قرمز) شهر مشهد به خاطر ویروس کرونا، و با توجه به اینکه شیف های پرسنل و حضور کلیه ادارات (از جمله دانشگاه) کاهش پیدا کرده است، لذا حتی الامکان از مراجعه حضوری برای انجام امور اداری خود اجتناب نمایید و در صورت ضرورت مراجعه حتما قبل از مراجعه، از فعال بودن بخش مربوطه، و یا حضور افراد اطمینان حاصل فرمایید. شایان ذکر است مطابق روال قبل دفتر مجتمع گلبهار در دانشکده مهندسی مشهد فعال می باشد. 

دستورالعمل امتحانات سامانه دان برای دانشجویان

Read more ...

با توجه به اینکه  مجتمع بین الملل خراسان زیرمجموعه واحد مشهد می باشد در بسیاری از مواقع رشته های این مجتمع با رشته های دانشکده های مستقر در مشهد ادغام یا ترکیب می گردد. لذا به دانشجویان و متقاضیان گرامی توصیه می گردد جهت اطلاع از نحوه برگزاری کلاسها و وضعیت رشته های مجتمع از طریق گروه آموزشی هر رشته کسب اطلاع نمایند.

Who Is Online

We have 78 guests and no members online

آدرس مجتمع: مشهد-کیلومتر 35 جاده مشهد-چناران، شهرجدید گلبهار، انتهای بلوار امام رضا(ع)، پردیس بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی خراسان

تلفن : 38325560 الی 63  (051)

کانال رسمی مجتمع: intlcomplex@